Muzyczny hołd dla Jędrusiów #3. Zapis wideo z koncertu.

by MHDJ

???????????????????????????????W ramach podsumowania trzeciej edycji Muzycznego hołdu dla Jędrusiów, inicjatywy prywatnej, chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom koncertu za przybycie, lokalnym mediom za patronat medialny, muzykom za świetny występ, a także wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w organizacji i nagłośnieniu tego występu. Wszyscy macie swój udział w podtrzymywaniu pamięci o zasłużonym dla Polski i Mielca oddziale „Jędrusie”, a tym samym podtrzymywaniu edukacji historycznej, kształtującej postawy patriotyczne.

Przypomnijmy – pierwsza edycja Muzycznego hołdu dla Jędrusiów z 2013 r. utrzymana była w gitarowo-akustycznym i klawiszowym tonie, a mieleckiej publiczności zaprezentował się wówczas zespół Nordica. W 2014 pozostaliśmy przy gitarowych rytmach. Swoją twórczość zaprezentowali w Sali Królewskiej Paweł Piekarczyk i Leszek Czajkowski. Tym razem plan był inny, czyli zmiana brzmienia na hip-hopowe, w domyśle – bardziej młodzieżowe bity. Jak się jednak okazało na sobotnim występie Karata i Bliźniaka, muzyka hip-hop posiada również swoje grono fanów nie tylko pomiędzy młodzieżowymi rocznikami, co akurat nas bardzo cieszy.

Przekazowi patriotycznemu koncertu towarzyszył również przekaz prozdrowotny, dlatego podczas naszej akcji promocyjnej podkreślaliśmy, że nie jest to typowa impreza, ale koncert bez używek (taki nasz Straight Edge Event). Oczywiście zdawaliśmy sobie przy tym sprawę, że dla poszczególnych osób rezygnacja z alkoholu czy innych używek na występie hip-hopowym może stanowić psychologiczną barierę nie do pokonania, co może z kolei przełożyć się na niższą frekwencję. Jednakże już nie tyle propagowanie sportowego tryby życia, co ranga wydarzenia nie pozwalały na inne podejście.

Zapis wideo od Pana Radka z portalu To.mielec.pl

Źródło: Społeczni.net

Reklamy