Akcja promocyjna i patroni medialni Muzycznego hołdu dla Jędrusiów #3

by MHDJ

???????????????????????????????Dobiega końca akcja promująca Muzyczny hołd dla Jędrusiów, widoczna na plakatach czy w Internecie. Edycja trzecia tego wydarzenia odbędzie się już 7 lutego w mieleckim SCK.

Na poziomie Internetu do promocji występu, oprócz naszej redakcji, włączyły się lokalne portale informacyjne, które chcielibyśmy tutaj wymienić. I tak, lista patronacka występu obejmuje w tym roku serwisy: Sagnet.pl, Patriotyczny Mielec, To.mielec.pl, Promocja.mielec.pl, Hej.mielec.pl oraz E-mielec24.pl.

Występ, jak co roku, może też liczyć na promocję ze strony środowiska oficjalnie powiązanego z kombatantami oddziału Jędrusie – Biuletyn informacyjny ODWET. Swojego wsparcia udzieliła również księgarnia Dębickich czy pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Słowa poparcia, jak i podziękowania w swoim imieniu dla osób, które pamiętają o Jędrusiach, czyli także dla uczestników występu, składa za naszym pośrednictwem żołnierz oddziału, Pan Stefan Świerczek pseudonim „Lew”, który podnosił rangę wcześniejszych edycji Muzycznego hołdu dla Jędrusiów swoją obecnością na występach. Niestety w tym roku zdrowie nie pozwala Panu Stefanowi na obecność podczas koncertu, ale jak zapewnił nas w rozmowie prywatnej – będzie z nami myślami tego dnia.

???????????????????????????????Źródło: Społeczni.net

Reklamy