Karat na Muzycznym hołdzie dla Jędrusiów #3. O kim mowa?

by MHDJ

karat_wystepKarat jest jednym z raperów i producentów ekipy o nazwie Napalm Grupa, który propozycję oddania hołdu Jędrusiom za pośrednictwem muzyki podczas występu w Mielcu, przyjął bez najmniejszego wahania. Będziecie mieli okazję wsłuchać się w jego twórczość na żywo już 7 lutego w Mielcu podczas trzeciej edycji Muzycznego hołdu dla Jędrusiów.

Kim jest zaproszony przez nas artysta? Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Poza muzyką od kilku lat zajmuje się boksem. W swoim dorobku posiada medale Mistrzostw Polski Seniorów, a jako trener II klasy prowadzi zajęcia w tej właśnie dyscyplinie sportu. Ponadto jest instruktorem kulturystyki i rekreacji ruchowej (fitness jogging).

Na niwie muzycznej, poza oczywiście udzielaniem się w Napalmie, Karat rozwija swoją karierę solową, w ostatnim czasie wydając płytę o nazwie „Polsko-Warszawski”. To efekt ponad dwuletniej pracy artysty, na który składają się kawałki utrzymane w klimacie patriotycznym i „starowarszawskim”. Płyta zawiera 19 utworów i będzie do nabycia podczas obecnej edycji Muzycznego hołdu dla Jędrusiów. Więcej o naszym gościu już niebawem.

Reklamy